O nás

V přízemí našeho penzionu se nachází nekuřácká kavárna, kde si můžete v příjemném, klidném prostředí přečíst denní tisk při výborné kávě, medovníku či pravých valašských frgálech.

Zde uprostřed zeleně si můžete posedět při vínečku s přáteli nebo obchodními partnery.

V kavárně můžete využít za poplatek wi-fi připojení.

Na léto máme pro hosty připraveno venkovní posezení s obsluhou.

V prvním a druhém podlaží budovy nabízíme ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, mikrovlnnou troubou, wi-fi připojením a možnost parkování před penzionem.

Celková kapacita penzionu je 19 lůžek.

Náš tip - Penzion a wellness centrum Ibex, Kozlovice

Penzion a wellness centrum Ibex se nachází od Nového Jičína 28 km, cca 30 minut jízdy autem. Od Nového Jičína k nám dojedete pokud se vydáte směrem na Příbor, Fryčovice a tam odbočíte na Hukvaldy a Kozlovice. Vyjedete téměř u našeho penzionu, kde Vás čeká klidné a nikým nerušené ubytování včetně wellness centra. I přesto, že penzion je trochu vzdálen od místa Nový Jičín, naši hosté se k nám rádi vracejí právě pro pohodlí a wellness služby, které nabízíme v penzionu za výhodné ceny. V případě potřeby nám zavolejte +420 777 125 370 nebo použijte GPS navigaci 49.6028594N, 18.2559014E. Další informace najdete na www.penzion-ibex.cz.